27282930

Nymburk...KP trojic

23-09-2007
Přivezli jsme z Nymburka stříbro!!!

Turnaje se zúčastnilo 15 trojic, které byly rozděleny do 3 skupin po 5. My jsme byli ve skupině s celky Nymbur A, Nymburk B, Stratov a Úvaly. Největší problémy jsme měli s Nymburkem A, který jsme porazili až ve 3. setu 10:9 a to jsme již 7:9 prohrávali (třetí set se hrál od stavu 5:5). Jinak jsme procházeli celkem hladce a postoupili z prvního místo do finálové skupiny, kam postoupily dva nejlepší celky z každé skupiny se započítaným výsledkem. Ve finálové skupině jsme vyhrávali co se dalo, až přišel finálový zápas s kluky z Plazů, kteří rovněž nepoznali hořkost porážky. Plazy hrály velmi dobře. Kvalitně útočily a velmi dobře bránily. My jsme bojovali, ale na vítězství to bohužel nestačilo a prohráli jsme ve 2 setech. Ve druhém setu jsme sice 8:6 vedli, ale v koncovce setu byl soupeř lepší a zaslouženě 10:9 vyhrál. Myslím, že jsme předvedli velmi kvalitní výkon, což dokládá pouze jeden prohraný zápas. Výbornou nahrávku Jirky Ledviny jsme dokázali zúročit v pestrý útok smečařského dua – pravák, levák. Další povedený turnaj…..

Zhlédnuto: 1256 ×