Vyhledávání:
   
Kalendář:

PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
SUBHOSTING:

OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje

Počítadlo:

Turnaje → Turnaj příchozích

Turnaj příchozích 2011 Na akci se přihlásilo 12 trojic, což je na tuto halu ideální počet, hrálo se ve třech skupinách po čtyřech týmech s postupem do šestičlenného finále. Turnaj se opět odehrál v pohodové atmosféře, pro svůj další úspěch do historické tabulky si došla kladenská Amálka, když ztratila jediný bod za remízu.

Turnaj příchozích 2007 Turnaj nám moc nevyšel, v sokolovně nastoupilo pouze devět trojic, úroveň ale byla slušná, někde kolem krajské soutěže… tradiční účastnice a účastnící chyběli, u všech zúčastněných ale nescházela chuť dobře si zahrát. Ze dvou skupin postupovaly první tři trjky do šestičlenného finále (se započítaným výsledkem). Tentokrát se všichni v pohodě udrželi na nohou a Padrinův guláš byl opět vynikajícíSmích Tak zase za rok a lépe!

Turnaj příchozích 2006

Tak turnájek se vydařil. Přijelo nám 16 týmů, takže byly čtyři skupiny po čtyřech a pak nelítostné play-off. Jednoznačně byla úroveň nejvyšší za celou historii turnaje. Příjemným osvěžením byla nejen účast tří dívek ve startovním poli, ale také jejich výkony. Reprezentantka Inka Vrtišková, pyšnící se titulem mistryně světa ve trojicích, dotáhla své družstvo až na metu nejvyšší. Kdo neviděl, neuvěří…Vynikající zakončení a blok, ze nímž bylo možno pořádat piknik, míč totiž prošel málokdy. Do finále se probili stále se lepšící dorostenci z Nového Strašecí, ale právě Inčiny bloky je zastavily. Ani obě další dívky nezklamaly a tak se skutečně bylo na co se dívat. Kuchyni opět vévodil vynikající guláš a labužnické klobásky. Nepříjemností bylo zmizení dvou mobilů a pak chování jednoho „sportovce“ , který byl v bufetu mnohem déle, než by mohl ustát.

Turnaj příchozích

Veselá akcička, kterou již pár let pořádáme pro sportuchtivou veřejnost. Utkávají se zde všechny generace, naprostí začátečníci i zkušení hráči. Každý rok se objeví někdo, komu stojí za to hodit lano a pokusit se ho přilákat mezi nás.

Je třeba vyzdvihnout skvělou kuchyni pana „Padrina“ Martinovského a občerstvení vůbec, stejně jako neopakovatelnou atmosféru hry především pro radost. Určitě se však všechna utkání hrají naplno a s ohromným zaujetím.

Zatím největší nával jsme zažili v roce 2000, kdy do slánské Sokolovny našlo cestu neuvěřitelných pětadvacet trojic. Měli jsme z toho docela zamotanou hlavu, ale nakonec vše dobře dopadlo, jen se končilo až pozdě večer.

Vzhledem k tomu, jak hekticky tato akce probíhá, je úspěchem, pokud se podaří zaznamenat jakékoli výsledky. Takže ze zachráněných útržků jen pár informací:

rok pořadí
1999 1. Sandra II 2. Sportka 3. Sandra B
2000 1. Bratrstvo 2. Kvíc 3. Haldáři
2001 1. ? 2. KFC 3. ?
2002 1.PAJIREK(Klesal, Růžička,Dočekal) 2.BERANI(Berá­nek,Beránek jr.,Bobeš) 3.LIKATRONIC(Sou­kup, Novák, Liberský)
2003 1. Bažák(Soukup, Oplt, Pokorný) Křídla sovětů(Bareš,Be­ránek ml. Špička) Zlatý kapr(Lidický, Horálek, Mareš)
2004 1. Amálka 2. Čavar 3.Sandra
2005 1. Amálka (Šnabl, Frolík,Hlaváček) 3. Miami (Hruban,Hlíza, Dušek) 3. Dívčí válka (Beránek st. a ml., Vavřincová)
2006 1. Nikde nikdo (Vrtišková,Joh­n,Beránek) 2. Rafani(Somol,Ko­váčik,Hůlka) 3. Miami(Kameš,Hru­ban,Dufek
2007 1. Děda a vnuci(Bareš,Hrdi­na,Tauš) 2.Vypítka (Jílek,Otmar,Kor­doš) 3.Velíšek (Velíšek,Mišík,Mar­tinovský)
2011 1. Amálka(Šnábl,Fro­lík,Radovan ? 2.Buldoci (Novák,Novák, Hlíza)3. Traktor (Bareš,Šmíd, Chlumecký)

V roce 2002 jsme se docela pobavili, na turnaji se totiž objevila kombinovaná trojice Kobylis a Šacungu. Chlapci si přečetli jen to, že se koná turnaj trojic a tak vyrazili. Správně měli přijet na memoriál před čtrnácti dny, to by bylo jistě lepší.

I v roce 2004 viděli diváci zajímavé souboje a skutečně slušný nohejbal. Jedenáct trojic bylo rozděleno do tří skupin, vždy první dvě trojice pak hrály se započítávaným výsledkem šestičlenné finále. To bylo plné remíz, jen první tři celky dokázaly získat vítězství, o druhém místě nakonec rozhodl jediný míč! Opět se objevilo pár mladých hráčů, po jednom z nich jsme ihned hodili bafuňářským lanem…

Turnaj 2005 se opravdu povedl…sešlo se 14 trojic, kuchyně opět skvěle fungovala a organizace jakbysmet. Úroveň byla slušná, jistě minimálně v rovině okresních přeborů, perličkou akce byla dívčí účast – Jitka hrála za domácí a nakonec dotáhla své družstvo až ke třetímu místu. Do finále se překvapivě nedostali ani „ligoví“ Čuda s Albrechtem, což svědčí o tom, že naprostí nekopové zde rozhodně nestartovaliSmích) Prvně se podařilo nějakému celku obhájit prvenství…

Strana byla aktualizována: Ne 30. leden 2011, 17:30:38 CET

Novinky:
Nejnovější akce:
Sponzoři:
Logo sponzora

© Nohejbal Slaný, 1989–2007, Design and code by: Martin Beránek, Powered by Texy & Panther